Нижнянський ЗДО (ясла-садок) Деражнянськоі міської ради Хмельницької області

Умови доступності виховання дітей з особливими освітніми потребами

В комунальному закладі освіти  створені сприятливі умови для виховання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• у наявності пандус;
  • східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;
  • виконано ремонт туалетів
  • виконано поточний ремонт садочку

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч.

При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги:

• стіни світлих тонів;
  • меблі,  – кольору натурального;
  • стелі, віконні рами – білі.

Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

У закладі дотримується повітряно–тепловий режим. Приміщення  обладнані опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.